Mistrzostwa Polski ministrantów w piłce halowej

Drużyny

Ministrant

Numer Parafia Diecezja
M1 pw. Narodzenia NMP w Tymbarku (Obrońca Tytułu) diecezja tarnowska
M2 pw. Narodzenia NMP w Zaczerniu (gospodarz) diecezja rzeszowska
M3 pw. Św. Trójcy w Bieździedzy diecezja rzeszowska
M4 pw. Najświętszego Serca Pana Jezusa w Rybniku – Niedobczycach archidiecezja katowicka
M5 pw. Św. Jana Chrzciciela w Sierakowicach diecezja pelplińska
M6 pw. Narodzenia NMP w Oleszycach diecezja zamojsko-lubaczowska
M7 pw. Św. Brata Alberta w Świebodzicach diecezja świdnicka
M8 pw. bł. Radzyma Gaudentego w Gnieźnie archidiecezja gnieźnieńska
M9 pw. Św. Jana Kantego w Tarnawie Dolnej archidiecezja krakowska
M10 pw. Wniebowzięcia NMP w Toruniu diecezja toruńska
M11 Wniebowzięcia NMP w Łasku – Kolumnie archidiecezja łódza
M12 pw. Św. Piotra Apostoła w Radomiu diecezji radomska
M13 pw. Św. Kazimierza w Gdańsku archidiecezja gdańska
M14 pw. Narodzenia NMP w Starej Błotnicy diecezja radomska (Mistrzostwa Paulińskie)
M15
M16 pw. Wniebowzięcia NMP w Sokółce archidiecezja białostocka
M17 pw. Matki Bożej Ostrobramskiej w Warszawie Ordynariat Polowy
M18 pw. Niepokalanego Serca NMP w Krzywinie archidiecezja szczecińsko-kamieńska
M19 pw. Chrystusa Króla w Janowicach Wielkich diecezja legnicka
M20 pw. Św. Maksymiliana Marii Kolbego w Olkuszu diecezja sosnowiecka
M21 pw. św. Rocha w Boczkach Chełmońskich diecezja łowicka
M22 pw. Matki Bożej przy Żłóbku w Kobylinie diecezja kaliska
M23 pw. Świętej Rodziny w Poznaniu archidiecezja poznańska
M24 Św. Marii Magdaleny w Sernikach archidiecezja lubelska
M25 pw. Zwiastowania NMP w Leżajsku archidiecezja przemyska
M26 pw. Św Małgorzaty w Nowym Sączu diecezja tarnowska
M27 pw. Wojciecha w Białej Rawskiej diecezja łowicka
M28 pw. Św. Barnaby w Warszawie diecezja warszawsko-praska
M29 pw. Matki Bożej Wsomożenia Wiernych w Kolbuszowej Górnej diecezja rzeszowska
M30 pw. Św. Jana Chrzciciela w Gliwicach diecezja gliwicka

Lektor Młodszy

Numer Parafia Diecezja
LM1 pw. św. Marii Magdaleny w Brzyskach (gospodarz) diecezja rzeszowska
LM2 pw. Matki Bożej Nieustającej Pomocy w Błażkowej diecezja rzeszowska
LM3
LM4 pw. Trójcy Przenajświętszej w Chełmie Śląskim archidiecezja katowicka
LM5 pw. Świętego Józefa w Wygodzie Łączyńskiej diecezja pelplińska
LM6 pw. Świętego Michała Archanioła w Miączynie diecezja zamojsko-lubaczowska
LM7 pw. Bożego Ciała w Międzylesiu diecezja świdnicka
LM8 pw. NMP Królowej Świata w Parkowie archidiecezja gnieźnieńska
LM9 pw. Przemienienia Pańskiego w Makowie Podhalańskim archidiecezja krakowska
LM10 pw. Św. Mikołaja Biskupa w Zwiniarzu diecezja toruńska
LM11 pw. M.B. Ostrobramskiej w Warszawie – Bemowo archidiecezja warszawska
LM12 pw. NMP Matki Kościoła w Brzegu Dolnym archidiecezji wrocławska
LM13 pw. Św Krzyża w Przytykach diecezja radomska
LM14 pw. Św. Aniołów Stróżów w Mrzezinie archidiecezja gdańska
LM15 pw. Św. Barnaby w Warszawie diecezji warszawsko-praska
LM16 pw. Św. Stanisława Biskupa i Męczennika we Włocławku diecezja włocławska
LM17
LM18 pw. Św. Jerzego w Janowie archidiecezja białostocka
LM19 pw. Niepokalanego Serca NMP w Krzywinie archidiecezja szczecińsko-kamieńska
LM20 pw. Bożego Ciała w Oleśnie diecezja opolska
LM21 pw. Św. Maksymiliana Marii Kolbego w Olkuszu diecezja sosnowiecka
LM22 św. Macieja Apostoła i św. Małgorzaty w Bednarach diecezja łowicka
LM23 pw. Św. Kazimierza w Zakrzewie archidiecezja poznańska
LM24 pw. Św. Jana Chrzciciela w Obrytem diecezja płocka
LM25 pw. Św. Wawrzyńca w Koźminie Wielkopolskim diecezja kaliska
LM26 pw. Narodzenia NMP w Krzywczy archidiecezja przemyska
LM27 pw. Św. Jana Ewangelisty w Zalasowej diecezja tarnowska
LM28 pw. Św. Jana Gwalberta i Św. Tekli w Stanach diecezja sandomierska
LM29 pw. Narodzenia NMP w Oleszycach diecezja zamojsko-lubaczowska
LM30 pw. św. Jadwigi Śląskiej w Złotoryi diecezja legnicka
LM31 pw. Św. Wacława w Krzanowicach diecezja opolska
LM32 pw. Św. Aniołów Stróżów w Poznaniu archidiecezja poznańska
LM33 pw. Św. Wawrzyńca w Kunicach diecezja radomska
LM34 pw. Niepokalanego Poczęcia NMP w Gowidlinie diecezja pelplińska
LM35 pw. Św. Jana Chrzciciela w Łagiewnikach Wielkich diecezja gliwicka
LM36 pw. Zwiastowania NMP w Leżajsku archidiecezja przemyska
LM37 pw. Św. Jana Kantego w Legionowie diecezja warszawsko-praska
LM38 pw. Św. Barbary w Przeworsku archidiecezja przemyska
LM39 pw. Matki Boskiej Nieustającej Pomocy w Czarnej Tarnowskiej diecezja tarnowska
LM40 pw. Św. Bartłomieja w Niedrzwicy Kościelnej archidiecezja lubelska
LM41 pw. Św Marcina w Wysokienicach diecezja łowicka (finały 21.04)
LM42 pw. Przemienienia Pańskiego w Cmolasie dieczja rzeszowska
LM43 pw. Św. Stanisława BM i Św. Marii Magdaleny w Dzierzkowicach archidiecezja lubelska
LM44 pw. Św. Bartłomieja Apostoła we Włodowicach archidiecezja częstochowska
LM45 pw. Nawiedzenia NMP w Smogorzewie diecezja płocka
LM46 pw. Św. Jadwigi Królowej w Janowie Lubelskim diecezja sandomierska
LM47 pw. Św. Wojciecha w Bielinach diecezja sandomierska
LM48 pw. Podwyższenia Św. Krzyża w Moszczenicy archidiecezja łódzka

Lektor Starszy

Numer Parafia Diecezja
LS1 pw. Matki Bożej Królowej Świata z Radomia (Obrońca Tytułu) diecezja radomska
LS2 pw. Narodzenia NMP w Zaczerniu (gospodarz) diecezja rzeszowska
LS3 pw. Matki Bożej Łaskawej w Chmielniku diecezja rzeszowska
LS4 pw. Św. Wojciecha w Mikołowie archidiecezja katowicka
LS5 pw. Matki Bożej Fatimskiej w Chojnicach diecezja pelplińska
LS6 pw. Najświętszego Serca Pana Jezusa w Tomaszowie Lub. diecezja zamojsko-lubaczowska
LS7 pw. Św. Jakuba Apostoła w Krzepicach archidiecezja częstochowska
LS8 pw. św. Brata Alberta w Różannie archidiecezja gnieźnieńska
LS9 pw. Matki Bożej Królwej Polski w Tenczynie archidiecezja krakowska
LS10 pw. Matki Bożej Królowej Różańca Świętego w Iłowie diecezja toruńska
LS11 pw. Św Józefa Oblubieńca NMP w Pruszkowie archidiecezja warszawska
LS12 pw. Św. Brata Alberta w Radomiu diecezja radomska
LS13 pw. Św. Szymona i Judy Tadeusza w Chwaszczynie archidiecezja gdańska
LS14
LS15 pw. Św. Wawrzyńca w Dobrzejewicach diecezja włocławska
LS16 pw. Św. Jana Chrzciciela i Św. Szczepana Męczennika w Choroszczy archidiecezja białostocka
LS17 pw. św. Marcina w Jaworze diecezja legnicka
LS18 pw. Św, Mikołja Biskupa w Dzielowie diecezja opolska
LS19 pw. Św. Stanisława Biskupa i Męczennika w Szczecinkach diecezja ełcka
LS20 pw. Matki Bożej Różańcowej w Sosnowcu diecezja sosnowiecka
LS21 pw. Św Macieja Apostoła w Bełchowie diecezja łowicka
LS22 pw. Miłosierdzia Bożego w Jeziorzanach archidiecezja krakowska
LS23 pw. Św. Marcina w Granowie archidiecezja poznańska
LS24 pw. Św. Wojciecha w Zambskach diecezja płocka
LS25 pw. Św. Stanisława Biskupa i Męczennika w Nozdrzcu archidiecezja przemyska
LS26 pw. Bożego Narodzenia w Rudzie Śląskiej – Halembie archidiecezja katowicka
LS27 pw. Andrzeja Boboli w Małęczynie diecezja radomska
LS28 pw. Św. Trójcy w Jasionówce archidiecezja białostocka
LS29 pw. Św. Tomasza Apostoła w Warszawie archidiecezja warszawska
LS30 pw. Św Mikołaja Biskupa w Przyszowej diecezja tarnowska
LS31 pw. Św. Jadwigi Królowej w Janowie Lubelskim diecezja sandomierska
LS32 pw. Św. Michała Archanioła w Nockowej diecezja rzeszowska
LS33 pw. św. Marii Magdaleny w Brzyskach diecezja rzeszowska
LS34 pw. Św. Marcina w Stanicy diecezja gliwicka
LS35 pw. Matki Bożej Wniebowziętej w Przeczycy diecezja tarnowska
LS36 pw. Matki Bożej Pocieszenia w Wierzchosławicach diecezja tarnowska
LS37 pw. Św. Anny w Kodniu diecezja siedlecka
LS38 pw. Zwiastowania NMP w Leżajsku archidiecezja przemyska
LS39 pw. Matki Bożej Matki Kościoła w Lisowie diecezja gliwicka
LS40 pw. Bożego Miłosierdzia w Wierzchowiskach archidiecezja lubelska
LS41 pw. Niepokalanego Poczęcia Najświętszej Maryi Panny w Jaślanach diecezja sandomierska
LS42 pw. Św. Jana Chrzciciela w Zakrzewie diecezja radomska
LS43 pw. Św. Jana Chrzciciela w Łodzi – Złotno archidiecezja łódzka