Mistrzostwa Polski ministrantów w piłce halowej

Wyniki Lektor Młodszy

Hala Politechniki Rzeszowskiej SEKTOR A, ul. Poznańska 2 a

Grupa A

 

  • LM 8  pw. NMP Królowej Świata w Parkowie
  • LM21 pw. Św. Maksymiliana Marii Kolbego w Olkuszu
  • LM41 pw. Św. Marcina w Wysokienicach
  • LM46 pw. Św. Jadwigi Królowej w Janowie Lubelskim
  • LM42 pw. Przemienienia Pańskiego w Cmolasie
  • LM34 pw. Niepokalanego Poczęcia NMP w Gowidlinie

 

 

I kolejka

LM8-LM34 0 : 1
LM21-LM42 2 : 4
LM41-LM46 0 : 4
II kolejka

LM8-LM42 1 : 3

LM34-LM46 1 : 0

LM21-LM41 0 : 5
III kolejka

LM8-LM46 1 : 1

LM42-LM41 3 : 2

LM34-LM21 5 : 0
IV kolejka

LM8-LM41 1 : 1

LM46-LM21 7 : 0

LM42-LM34 0 : 4

V kolejka

LM8-LM21 2 : 2

LM41-LM34 1 : 3

LM46-LM42 3 : 3

 

 

  • LM34 pw. Niepokalanego Poczęcia NMP w Gowidlinie 5 15 14:1
  • LM42 pw. Przemienienia Pańskiego w Cmolasie 5 10 13:12
  • LM46 pw. Św. Jadwigi Królowej w Janowie Lubelskim 5 8 15:5
  • LM 8  pw. NMP Królowej Świata w Parkowie 5 5 5:6
  • LM41 pw. Św. Marcina w Wysokienicach 5 4 9:11
  • LM21 pw. Św. Maksymiliana Marii Kolbego w Olkuszu 5 0 2:23

 

 

Grupa B

 

  • LM33 pw. Św. Wawrzyńca w Kunicach
  • LM45 pw. Nawiedzenia NMP w Smogorzewie
  • LM10 pw. Św. Mikołaja Biskupa w Zwiniarzu
  • LM25 pw. Św. Wawrzyńca w Koźminie Wielkopolskim
  • LM23 pw. Św. Kazimierza w Zakrzewie
  • LM37 pw. Św. Jana Kantego w Legionowie

 

 

I kolejka

LM33-LM37 1 : 0

LM45-LM23 0 : 1

LM10-LM25 2 : 3
II kolejka

LM33-LM23 1 : 0

LM37-LM25 0 : 5

LM45-LM10 0 : 5

III kolejka
LM33-LM25 1 : 6

LM23-LM10 0 : 3

LM37-LM45 3 : 0

IV kolejka

LM33-LM10 0 : 2

LM25-LM45 12 : 0

LM23-LM37 0 : 2

V kolejka
LM33-LM45 9 : 1

LM10-LM37 1 : 1

LM25-LM23 5 : 0

 

 

  • LM25 pw. Św. Wawrzyńca w Koźminie Wielkopolskim 5 15 21:3
  • LM10 pw. Św. Mikołaja Biskupa w Zwiniarzu 5 10 13:4
  • LM33 pw. Św. Wawrzyńca w Kunicach 5 9 12:5
  • LM37 pw. Św. Jana Kantego w Legionowie 5 7 6:7
  • LM23 pw. Św. Kazimierza w Zakrzewie 5 3 1:11
  • LM45 pw. Nawiedzenia NMP w Smogorzewie 5 0 0:20

 

 

Hala Politechniki Rzeszowskiej SEKTOR C, ul. Poznańska 2 a

Grupa C

 

  • LM29 pw. Narodzenia NMP w Oleszycach
  • LM40 pw. Św. Bartłomieja w Niedrzwicy Kościelnej
  • LM36 pw. Zwiastowania NMP w Leżajsku (Bernardyni)
  • LM39 pw. MBNP w Czarnej Tarnowskiej
  • LM7   pw. Bożego Ciała w Międzylesiu
  • LM5   pw. Świętego Józefa w Wygodzie Łączyńskiej

 

 

I kolejka
LM29-LM5 0 : 2

LM40-LM7 6 : 0

LM36-LM39 0 : 1

II kolejka
LM29-LM7 2 : 0

LM5-LM39 0 : 0

LM40-LM36 0 : 0

III kolejka

LM29-LM39 1 : 1

LM7-LM36 2 : 6

LM5-LM40 2 : 1

IV kolejka
LM29-LM36 0 : 2

LM39-LM40 3 : 0

LM7-LM5 0 : 6

V kolejka
LM29-LM40 3 : 1

LM36-LM5 1 : 4

LM39-LM7 5 : 0

 

 

  • LM5   pw. Świętego Józefa w Wygodzie Łączyńskiej 5 13 14:2
  • LM39 pw. MBNP w Czarnej Tarnowskiej 5 11 10:1
  • LM36 pw. Zwiastowania NMP w Leżajsku 5 7 9:7
  • LM29 pw. Narodzenia NMP w Oleszycach 5 7 6:6
  • LM40 pw. Św. Bartłomieja w Niedrzwicy Kościelnej 5 4 8:8
  • LM7   pw. Bożego Ciała w Międzylesiu 5 0 2:27

 

 

Grupa D

 

  • LM1     pw. św. Marii Magdaleny w Brzyskach
  • LM28   pw. św. Jana Gwalberta i Św. Tekli w Stanach
  • LM13   pw. św. Krzyża w Przytyku
  • LM44   pw. św. Bartłomieja Apostoła we Włodowicach
  • LM14   pw. św. Aniołów Stróżów w Mrzezinie

 

 

Grupa D

 

I kolejka

LM28-LM14 0 : 0

LM13-LM44 4 : 0

 

II kolejka
LM1-LM14 0 : 1

LM28-LM13 0 : 4

 

III kolejka
LM1-LM44 5 : 1

LM14-LM13 0 : 2

IV kolejka
LM1-LM13 3 : 6

LM44-LM28 0 : 3

V kolejka
LM1-LM28 3 : 3

LM44-LM14 1 : 2

 

 

  • LM13   pw. św. Krzyża w Przytyku 4 12 16:3
  • LM14   pw. św. Aniołów Stróżów w Mrzezinie 4 7 3:3
  • LM28   pw. św. Jana Gwalberta i Św. Tekli w Stanach 4 5 6:7
  • LM1     pw. św. Marii Magdaleny w Brzyskach 4 4 11:11
  • LM44   pw. św. Bartłomieja Apostoła we Włodowicach 4 0 2:14

 

 

Hala przy ZSKU, ul. Sucharskiego 4

Grupa E

 

  • LM2   pw. Matki Bożej Nieustającej Pomocy w Błażkowej
  • LM11 pw. M.B. Ostrobramskiej w Warszawie – Bemowo
  • LM18 pw. Św. Jerzego w Janowie
  • LM20 pw. Bożego Ciała w Oleśnie
  • LM32 pw. Św. Aniołów Stróżów w Poznaniu
  • LM26   pw. Narodzenia NMP w Krzywczy

 

 

I kolejka
LM2-LM26 1 : 3

LM11-LM32 3 : 1

LM18-LM20 2 : 2

II kolejka
LM2-LM32 3 : 0

LM26-LM20 1 : 0

LM11-LM18 0 : 3

III kolejka

LM2-LM20 0 : 2

LM32-LM18 1 : 3

LM26-LM11 3 : 2

IV kolejka
LM2-LM18 1 : 1

LM20-LM11 3 : 1

LM32-LM26 1 : 2

V kolejka

LM2-LM11 5 : 0

LM18-LM26 1 : 1

LM20-LM32 4 : 0

 

 

  • LM26   pw. Narodzenia NMP w Krzywczy 5 13 10:5
  • LM20 pw. Bożego Ciała w Oleśnie 5 10 11:4
  • LM18 pw. Św. Jerzego w Janowie 5 9 10:6
  • LM2   pw. Matki Bożej Nieustającej Pomocy w Błażkowej 5 7 10:6
  • LM11 pw. M.B. Ostrobramskiej w Warszawie – Bemowo 5 3 6:15
  • LM32 pw. Św. Aniołów Stróżów w Poznaniu 5 0 3:15

 

 

Grupa F

 

  • LM22   św. Macieja Apostoła i św. Małgorzaty w Bednarach
  • LM12   pw. NMP Matki Kościoła w Brzegu Dolnym
  • LM35   pw. Św. Jana Chrzciciela w Łagiewnikach Wielkich
  • LM19   pw. Niepokalanego Serca Najświętszej Marii Panny w Krzywinie
  • LM48   pw. Podwyższenia Św. Krzyża w Moszczenicy
  • LM27   pw. Św. Jana Ewangelisty w Zalasowej

 

 

Grupa F

 

I kolejka
LM22-LM27 2 : 5

LM12-LM48 0 : 0

LM35-LM19 1 : 5
II kolejka
LM22-LM48 6 : 1

LM27-LM19 4 : 5

LM12-LM35 1 : 3

III kolejka
LM22-LM19 0 : 2

LM48-LM35 0 : 4

LM27-LM12 9 : 0

IV kolejka

LM22-LM35 0 : 3

LM19-LM12 10 : 1

LM48-LM27 0 : 7

V kolejka
LM22-LM12 8 : 0

LM35-LM27 0 : 3

LM19-LM48 5 : 0

 

 

  • LM19   pw. Niepokalanego Serca NMP w Krzywinie 5 15 27:6
  • LM27   pw. Św. Jana Ewangelisty w Zalasowej 5 12 26:7
  • LM35   pw. Św. Jana Chrzciciela w Łagiewnikach Wielkich 5 9 11:9
  • LM22   św. Macieja Apostoła i św. Małgorzaty w Bednarach 5 6 16:11
  • LM48   pw. Podwyższenia Św. Krzyża w Moszczenicy 5 1 1:22
  • LM12   pw. NMP Matki Kościoła w Brzegu Dolnym 5 1 2:30

 

 

Grupa G

 

  • LM16 pw. Św. Stanisława Biskupa i Męczennika we Włocławku
  • LM9   pw. Przemienienia Pańskiego w Makowie Podhalańskim
  • LM4   pw. Trójcy Przenajświętszej w Chełmie Śląskim
  • LM31 pw. Św. Wacława w Krzanowicach
  • LM15 pw. Św. Barnaby w Warszawie
  • LM43 pw. Św. Stanisława BM i Św. Marii Magdaleny w Dzierzkowicach

 

 

I kolejka

LM16-LM43 4 : 0

LM9-LM15 6 : 1

LM4-LM31 3 : 1

II kolejka
LM16-LM15 6 : 0

LM43-LM31 0 : 2

LM9-LM4 1 : 0

III kolejka
LM16-LM31 0 : 1

LM15-LM4 1 : 5

LM43-LM9 0 : 4

IV kolejka
LM16-LM4 0 : 6

LM31-LM9 0 : 4

LM15-LM43 3 : 3

V kolejka
LM16-LM9 0 : 9

LM4-LM43 3 : 0

LM31-LM15 1 : 1

 

 

  • LM9   pw. Przemienienia Pań. w Makowie Podhalańskim 5 15 26:1
  • LM4   pw. Trójcy Przenajświętszej w Chełmie Śląskim 5 12 17:4
  • LM31 pw. Św. Wacława w Krzanowicach 5 7 5:8
  • LM16 pw. Św. Stanisława BiM we Włocławku 5 6 10:16
  • LM15 pw. Św. Barnaby w Warszawie 5 2 6:21
  • LM43 pw. Św. Stanisława w Dzierzkowicach 5 1 3:16

 

 

Grupa H

 

  • LM24 pw. Św. Jana Chrzciciela w Obrytem
  • LM6   pw. Świętego Michała Archanioła w Miączynie
  • LM30 pw. Św. Jadwigi Śląskiej w Złotoryi
  • LM47 pw. Św. Wojciecha w Bielinach
  • LM38 pw. Św. Barbary w Przeworsku

 

 

I kolejka
LM6-LM38 2 : 0

LM30-LM47 1 : 6

II kolejka
LM24-LM38 1 : 5

LM6-LM30 12 : 0
III kolejka
LM24-LM47 0 : 4

LM38-LM30 9 : 0
IV kolejka
LM24-LM30 7 : 1

LM47-LM6 2 : 0
V kolejka
LM24-LM6 0 : 1

LM47-LM38 0 : 0

 

 

  • LM47 pw. Św. Wojciecha w Bielinach 4 10 12:1
  • LM6   pw. Świętego Michała Archanioła w Miączynie 4 9 15:2
  • LM38 pw. Św. Barbary w Przeworsku 4 7 14:3
  • LM24 pw. Św. Jana Chrzciciela w Obrytem 4 3 9:11
  • LM30 pw. Św. Jadwigi Śląskiej w Złotoryi 4 0 2:34

 

 

LEKTORMŁODSZY

FINAŁ C

1/8

1) LM41 – wolny los

2) LM40 – wolny los

3) LM21 – LM30 6 : 0

4) LM23 – LM43 6 : 0

5) LM45 – LM15 3 : 0

6) LM44 – LM48 0 : 0 k. 1:3

7) LM7 – LM12 0 : 6

8) LM11 – LM32 1 : 0

1/4

9) LM 41 – LM 21 5 : 0

10 )LM 40 – LM 23 0 : 6

11) LM 45 – LM 12 0 : 1

12) LM 48 – LM 11 0 : 0 k. 2:3

1/2

LM 41 – LM 12 0 : 1

LM 23 – LM 11 2 : 1

0 3 MIEJSCE

LM 41 – LM 11 0 : 1

FINAŁ C

LM 12 – LM 23 0 : 4

 

LEKTORMŁODSZY

FINAŁ B

 

1/8

1) LM31-LM24 0 : 6

2) LM38-LM16 6 : 0

3) LM18-LM22 1 : 0

4) LM35-LM2 2 : 0

5) LM36-LM1 0 : 3

6) LM29-LM28 0 : 6

7) LM33-LM8 1 : 1 k. 3:2

8) LM37-LM46 0 : 0 k. 3:2

 

1/4

LM 24 – LM 18 0 : 0 k. 3:2

LM 38 – LM 35 2 : 1

LM 1 – LM 33 0 : 1

LM 28 – LM 37 2 : 0

1/2

LM 24 – LM 33 0 : 1

LM 38 – LM 28 1 : 0

0 3 MIEJSCE

LM 24 – LM 28 0 : 2

 

FINAŁ B

LM 33 – LM 38 0 : 1

 

LEKTOR MŁODSZY

FINAŁ A

1/8

1) LM 34 – LM10 1 : 0

2) LM25 – LM42 2 : 0

3) LM5 – LM14 1 : 0

4) LM13 – LM39 0 : 0 K. 2:1

5) LM26 – LM27 0 : 6

6) LM19 – LM20 1 : 1 K. 0:2

7) LM9 – LM6 4 : 0

8) LM47 – LM4 2 : 0

1/4

LM 34 – LM 5 0 : 1

LM 25 – LM 13 3 : 0

LM 27 – LM 9 2 : 1

LM 20 – LM 47 0 : 2

1/2

LM 27 – LM 47 4 : 1

LM 5 – LM 25

O 3 MIEJSCE

LM 47 – LM 5 0 : 1

 

FINAŁ

LM 27 – LM 25 2 : 1