Mistrzostwa Polski ministrantów w piłce halowej

Wyniki Ministrant

Hala Sportowa WSPIA, ul. Pigonia 6

 

Grupa A

 

  • M7   pw. Św. Brata Alberta w Świebodziciach
  • M16 pw. Wniebowzięcia NMP w Sokółce
  • M27 pw. Wojciecha w Białej Rawskiej
  • M23 pw. Świętej Rodziny w Poznaniu
  • M3   pw. Św. Trójcy w Bieździedzy

 

I kolejka

M16-M3    0 : 0

M27-M23 5 : 1

II kolejka

M7-M3 9 : 3

M16-M27 0 : 5

 

III kolejka

M7-M23 4: 0

M3-M27 0 : 1

 

IV kolejka

M7-M27 1 : 2

M23-M16 0: 0

 

V kolejka

M7-M16 3: 1

M23-M3 3 : 1

 

 

  • M27 pw. Wojciecha w Białej Rawskiej 4 12 13:2
  • M7   pw. Św. Brata Alberta w Świebodziciach 4 9 17:6
  • M3   pw. Św. Trójcy w Bieździedzy 4 4 6:11
  • M16 pw. Wniebowzięcia NMP w Sokółce 4 2 1:8
  • M23 pw. Świętej Rodziny w Poznaniu 4 1 2:12

 

 

Hala Sportowa WSPIA, ul. Pigonia 6

 

Grupa B

 

  • M17   pw. Matki Bożej Ostrobramskiej w Warszawie
  • M14   pw. Narodzenia NMP w Starej Błotnicy
  • M30   pw. Św. Jana Chrzciciela w Gliwicach
  • M8     pw. bł. Radzyma Gaudentego w Gnieźnie
  • M24   pw. Św. Marii Magdaleny w Sernikach

 

 

I kolejka

M14-M24 0 : 3

M30-M8 2 : 0

II kolejka

M17-M24 1 : 2

M14-M30 11: 1

 

III kolejka

M17-M8 0 : 0

M24-M30 3 : 0

 

IV kolejka

M17-M30 3 : 0

M8-M14 0 : 6

 

V kolejka

M17-M14 1 : 4

M8-M24 0 : 2

 

    1. M24   pw. Św. Marii Magdaleny w Sernikach 4 12 10:1

 

  • M14   pw. Narodzenia NMP w Starej Błotnicy 4 9 21:5
  • M17   pw. MB Ostrobramskiej w Warszawie 4 4 5:6
  • M30   pw. Św. Jana Chrzciciela w Gliwicach 4 3 3:17
  • M8     pw. bł. Radzyma Gaudentego w Gnieźnie 4 1 0:10

 

 

Hala przy Regionalne Centrum Sportowo-Widowiskowe
(Hala Podpromie) (sektor B)

Ul. Podpromie 10

Grupa C

 

  • M22   pw. Matki Bożej przy Żłóbku w Kobylinie
  • M11   pw. Wniebowzięcia NMP w Łasku – Kolumnie
  • M9     pw. Św. Jana Kantego w Tarnawie Dolnej
  • M29   pw. Matki Bożej Wspomożenia Wiernych w Kolbuszowej Górnej
  • M19   pw. Chrystusa Króla w Janowicach Wielkich

 

 

I kolejka

M11-M19 0 : 4

M9-M29 3 : 1

II kolejka

M22-M19 3 : 1

M11-M9 1 : 7

 

III kolejka

M22-M29 5 : 0

M19-M9 3 : 1

 

IV kolejka

M22-M9 4 : 2

M29-M11 4 : 1

 

V kolejka

M22-M11 15 : 0

M29-M19 1 : 0

 

 

  • M22   pw. Matki Bożej przy Żłóbku w Kobylinie 4 12 27:3
  • M9     pw. Św. Jana Kantego w Tarnawie Dolnej 4 9 15:7
  • M29   pw. MB Wspomożenia w Kolbuszowej Górnej 4 6 6:9
  • M19   pw. Chrystusa Króla w Janowicach Wielkich 4 3 6:6
  • M11   pw. Wniebowzięcia NMP w Łasku – Kolumnie 4 0 2:30

 

 

Grupa D

  1. M12   pw. Św. Piotra Apostoła w Radomiu
  2. M5     pw. Św. Jana Chrzciciela w Sierakowicach
  3. M28   pw. Św. Barnaby w Warszawie (dzika karta)
  4. M26   pw. Św. Małgorzaty w Nowym Sączu
  5. M6     pw. Narodzenia NMP w Oleszycach

 

I kolejka

M5-M6 1 : 2

M28-M26 0 : 5

II kolejka

M12-M6 2 : 0

M5-M28 5 : 0

 

III kolejka

M12-M26 1 : 1

M6-M28 5 : 0

 

IV kolejka

M12-M28 6 : 0

M26-M5 1 : 3

 

V kolejka

M12-M5 2 : 2

M26-M6 0 : 0

 

  1. M12   pw. Św. Piotra Apostoła w Radomiu 4 8 11:3
  2. M26   pw. Św. Małgorzaty w Nowym Sączu 4 8 9:2
  3. M6     pw. Narodzenia NMP w Oleszycach 4 7 7:3
  4. M5     pw. Św. Jana Chrzciciela w Sierakowicach 4 4 9:7
  5. M28   pw. Św. Barnaby w Warszawie 4 0 0:21

 

Hala Politechniki Rzeszowskiej  SEKTOR B, Ul. Poznańska 2 a

Grupa E

 

  • M13    pw. Św. Kazimierza  w Gdańsku
  • M1     pw. Narodzenia Najświętszej Maryi Panny w   Tymbarku
  • M18   pw. Niepokalanego Serca NMP w Krzywinie
  • M4     pw. Najświętszego Serca Pana Jezusa w Rybniku
  • M21   pw. św. Rocha w Boczkach Chełmońskich

 

 

Grupa E

 

I kolejka

M1-M21 6 : 0

M18-M4 1 : 2

II kolejka

M13-M21 6 : 0

M1-M18 3 : 2

 

III kolejka

M13-M4 0 : 2

M21-M18 0 : 6

 

IV kolejka

M13-M18 0 : 3

M4-M1 0 : 1

 

V kolejka

M13-M1 0 : 1

M4-M21 6 : 0

 

 

  • M1     pw. Narodzenia NMP w   Tymbarku 4 12 11:2
  • M4     pw. Najświętszego Serca Pana Jezusa w Rybniku 4 9 10:2
  • M18   pw. Niepokalanego Serca NMP w Krzywinie 4 6 12:5
  • M13    pw. Św. Kazimierza  w Gdańsku 4 3 6:6

 

  1. M21   pw. św. Rocha w Boczkach Chełmońskich 4 0 0:24

 

Grupa F

 

  • M2     pw. Narodzenia NMP w Zaczerniu
  • M10   pw. Wniebowzięcia NMP w Toruniu
  • M25   pw. Zwiastowania NMP w Leżajsku
  • M20   pw. Św. Maksymiliana M. Kolbego w Olkuszu

 

 

I kolejka

M2-M20 2 : 5

M10-M25 2 : 3

II kolejka

M2-M25 0 : 3

M20-M10 1 : 3

 

III kolejka

M2-M10 0 : 2

M25-M20 3 : 0

 

 

  • M25   pw. Zwiastowania NMP w Leżajsku 3 9 9:2
  • M10   pw. Wniebowzięcia NMP w Toruniu 3 6 7:4
  • M20   pw. Św. Maksymiliana M. Kolbego w Olkuszu 3 3 6:8
  • M2     pw. Narodzenia NMP w Zaczerniu 3 0 2:10

 

 

MINISTRANT   FINAŁ B

GRUPA A

M3 – M17 0 : 6

M13 – M17 1 : 0

M3 – M13 0 : 6

GRUPA B

M16 – M5 0 : 1

M5 – M11 6 : 0

M11 – M16 0 : 6

GRUPA C

M23 – M2 1 : 0

M2 – M30 6 : 0

M30 – M23 0 : 6

GDRUPA D

M8 – M28 0 : 0

M28 – M19 0 : 0

M19 – M8 2 : 0

1/2 FINAŁU

M13 – M23 1 : 1 K. 3:2

M5 – M19 5 : 0

0 3 MIEJSCE

M 19 – M23 0 : 2

FINAŁ B

M13 – M5 1 : 3

 

FINAŁ A

1/8

1) M27 – M6 0 : 2

2) M24 – M18 0 : 2

3) M22 – M20 6 : 2

4) M12 – M29 7 : 0

5) M1  – M9 0 :1

6) M25 – M26 0 : 1

7) M7  – M4 1 : 0

8) M14 – M10 1 : 3

 

1/4

M6 – M22 1 : 0

M18 – M12 2 : 0

M9 – M10 2 : 2 K. 0:2

M26 – M7 1 : 5

1/2

M6 – M18 0 : 4

M10 – M7 1 : 6

O 3 MIEJSCE

M6 – M10 4 : 0

FINAŁ

M18 – M 7 2 : 2 k. 3:2